OPPDRETTERE

Oversikten viser kooikeroppdrettere som følger NKK's retningslinjer for avl, og som selv har uttrykket ønske for å stå her.
Valpeplaner henviser til beregnet fødsel, ikke leveringstidspunkt. På de som har planer en stund frem i tid vil det kun stå årstid/år. 

Ved ytterligere spørsmål, kontakt oppdretter.

Goldkooik

Karin Gabrielsen, Egersund
Mail: karin.gabrielsen68(a)gmail.com

Planlagt kull: sommer 2021


Kennel Kattanakk 

Marianne Sandvik Gjøvåg, Haugesund
Mail: marianne(a)haugnett.no 

 

Kooimaroon

Toril Goksøyr, Halden
Mail: goksøyr.toril@gmail.com


Mabri

May-Britt Eriksson, Singsås 
Mail: beriksso@online.no

Planlagt kull: Mars 2020


Miramicus /Facebookside

Tine Therese Berg 
Mail: miramicuskooiker@gmail.com


Mooiekooi

Chanette Skjønberg, Oslo
Telefon: 975 66 775
Mail: sjannii@gmail.com


Vilges Beana

Nann Sissel og Thomas Værnes, Jæren
Telefon: 461 31 169
Mail: nann-sissel@hotmail.com

Planlagt kull: våren 2021.


Walibi's

Franscisca Haugan, Skien
Telefon: 902 01 421
Mail: walibis@online.no



Waterkooik

Linda Sjømo og Linn Mari Sjømo Garberg, Bæverfjord
Linda:
Telefon: 414 11 987
Mail: kennelwaterkooik@gmail.com
Linn
Telefon: 930 06 900
Mail: linnpija@hotmail.com

Planlagt kull: sensommer/høst 2020


Annette Mathisen, Oslo

Mail: annette310395@gmail.com


Ann Kristin Johansen, Lier

Mail: akj@assemblin.no


Lillian Cecilie Lystad

Telefon: 975 20 610
Mail: lklovsta@hotmail.com


Hilde Dalheim, Mosjøen

Mail: hilde.dalheim@live.com


Wenche Snekkevik

Telefon: 975 86 808
Mail: wenche@snekkevik.no


Wivek Linjordet, Jæren

Telefon: 458 83 178
Mail: wlinjordet@gmail.com


Jane Tove Gravklev, Skien

Telefon: 915 97 964
Mail: janetove.g@gmail.com

Planlagt kull: 2021


Elisabeth H. Juliussen, Arendal

Telefon: 476 34 035
Mail: ejuliussen@gmail.com

Planlagt kull: vinter/vår 2022