OPPDRETTERE

Oversikten viser kooikeroppdrettere som følger NKK's retningslinjer for avl, og som selv har uttrykket ønske for å stå her.
Valpeplaner henviser til beregnet fødsel, ikke leveringstidspunkt. På de som har planer en stund frem i tid vil det kun stå årstid/år. 

Ved ytterligere spørsmål, kontakt oppdretter.


Det er for tiden STOR interesse for kooikerrasen, vi ber dere derfor ha is i magen :-) Det er en generell ventetid på rundt 1-2 år, så planlegg i god tid. 

Goldkooik

Karin Gabrielsen, Egersund
Mail: karin.gabrielsen68(a)gmail.com

Planlagt kull: sommer 2021
ALLE VALPER ER RESERVERTE.


Kennel Kattanakk 

Marianne Sandvik Gjøvåg, Haugesund
Mail: marianne(a)haugnett.no 

 

Kooimaroon

Toril Goksøyr, Halden
Mail: goksøyr.toril@gmail.com


Mabri

May-Britt Eriksson, Singsås 
Mail: beriksso@online.no

Planlagt kull: Februar 2021
ALLE VALPER ER RESERVERTE.


Miramicus /Facebookside

Tine Therese Berg 
Mail: miramicuskooiker@gmail.com


Vilges Beana

Nann Sissel og Thomas Værnes, Jæren
Telefon: 461 31 169
Mail: nann-sissel@hotmail.com

Planlagt kull: våren 2021.


Walibi's

Franscisca Haugan, Skien
Telefon: 902 01 421
Mail: walibis@online.no


Shimmering Paw

Vibeke Blackburn, Heggedal
Tlf: 47628728
Mail: vibekehblackburn@gmail.com


Stråmyran's kennel 

Stine Lekanger, Bodø
Tlf:40042136
Mail:stine_lekanger@hotmail.com
Instagram: straamyrans_kennel

Siste kull: desember 2020 + januar 2021 






Waterkooik

Linda Sjømo og Linn Mari Sjømo Garberg, Bæverfjord
Linda:
Telefon: 414 11 987
Mail: kennelwaterkooik@gmail.com
Linn
Telefon: 930 06 900
Mail: linnpija@hotmail.com


Ann Kristin Johansen, Lier

Mail: akj@assemblin.no


Lillian Cecilie Lystad

Telefon: 975 20 610

Mail: lklovsta@hotmail.com

Planlagt kull: våren 2021
ALLE VALPER ER RESERVERTE.


Hilde Dalheim, Mosjøen

Mail: hilde.dalheim@live.com


Wenche Snekkevik

Telefon: 975 86 808
Mail: wenche@snekkevik.no


Wivek Linjordet, Jæren

Telefon: 458 83 178
Mail: wlinjordet@gmail.com


Jane Tove Gravklev, Skien

Telefon: 915 97 964
Mail: janetove.g@gmail.com

Planlagt kull: 2021
ALLE VALPER ER RESERVERTE. 


Stephanie A. Sjösten, Bø i Telemark

Telefon: 468 60 639
Mail: stephanie.sa.sjosten@gmail.com

Planlagt kull: Juli 2021